Posledná aktualizácia

  • 20 marec, 2019

počítadlo návštev

  • 3455353prečítania:
  • 761Prečítania dnes:
  • 902prečítania včera:
  • 9034prečítania posledný týždeň:
  • 674607návštevníkov:
  • 255návštevníkov dnes:
  • 386návštevníkov včera:
  • 3008návštevníkov posledný týždeň:
  • 446Návštevníkov denne:
  • 12Teraz ONLINE:

23. ročník finálovej časti Zimnej halovej ligy BFZ starších a mladších žiakov O pohár predsedu BSK ročník 2017/2018

Zimná halová liga BFZ starších a mladších žiakov – ročník 2017/2018 – O pohár predsedu BSK
Finálová časť – 10. 2. 2018 (sobota) – Hala Domu športu, Junácka 6, Bratislava
Mladší žiaci /U13/ :
1. semifinále: MFK Záhorská Bystrica – ŠK Vrakuňa Bratislava 5:2 (3:1), Druzhkov 2, Morávek, Broš, Barila (vl.) –
Čerňanský, Barila. 2.
semifinále: ŠK Žolík Malacky – FK Blatné 2:3 (1:0), Novák, Šauša – Varga 2, Korytiak.
O 3. miesto: ŠK Vrakuňa Bratislava – ŠK Žolík Malacky 5:1 (4:1), Damborský 3, Čerňanský 2 – Švarc.
Finále: MFK Záhorská Bystrica – FK Blatné 5:3 (3:1), Broš, Bartošová, Druzhkov, Ďurica, Hollý – Varga 2, Kubica.
Najlepší brankár: Timotej Slaninka (ŠK Žolík Malacky)
Najlepší hráč: Karol Varga (FK Blatné)
Najlepší strelec: Lukáš Čerňanský (ŠK Vrakuňa Bratislava) – 18 gólov
Celkové poradie strelcov: 18 – Čerňanský (Vrakuňa), 17 – Druzhkov (Z. Bystrica), 15 – E. Tóthová (Modra), 11 – Palaj
(Malinovo), Varga (Blatné), 10 – Seregi (Šamorín), 9 – Šaulič (Ivanka), Bilčík, Moravčík (Šenkvice), Tichý (Modra), Mikuš
(Rača), 8 – Hoffer (Žolík), Š. Polakovič (Šenkvice), Kováčik (I. Petržalka), Oravec (FKP B), Damborský (Vrakuňa), Ďurica (Z.
Bystrica), 7 – Mády (NMŠK A), Struhárik (Blatné), Frühauf (Sološnica), 6 – Penziviater (Senec), Orosz, Hreščák (Šamorín),
Mikulecký, Novák (Žolík), Škereň (FKP A), Králik (Kráľová), Farkaš (NMŠK B), 5 – Svoboda, Mikuláš, Podmanický, Melioris
(Ivanka), Jakabovič (NMŠK A), Gabura (Sv. Jur), Piaček (Z. Bystrica), Csánó (Šamorín), Šrott (Vajnory), Krupan, Zobok
(Rusovce), Neupauer (I. Petržalka), Kulacs (Malinovo), Krošlák (NMŠK B), 4 – Horváth (Ivanka), Črep (Kráľová), Drličiak
(Vrakuňa), Tabaček (Modra), Fukas, Korytiak (Blatné), Lenčeš, Broš (Z. Bystrica), Uhlár (Vajnory), Jehlár (I. Petržalka), Oravec
(FKP A), Lauermann (NMŠK B), Kováč, Janvars (Lamač), Zatkovský, Šimek, Šauša, Švarc (Žolík), 3 – Studený, Gašpar,
Schreiner (Žolík), Belovič, Kleinert (Rusovce), Janek, Tranžíková, P. Páll, Kuchta (Vajnory), Czinege, Tordaji, Hargaš (Sv. Jur),
Jurka, L. Polakovič (Šenkvice), Plátek (D. Lužná), Žákovič, Badinský (Senec), Pachinger, Urbanovský, Dobai (Modra), Knap
(Rača), Kočíšek (NMŠK A), Baka (Malinovo), Hurban (FKP B), Velický, Mozol, Sojka (Sološnica), Krupec (NMŠK B), Polák
(Lamač), Bugár (Šamorín), Prokop, Bartošová (Z. Bystrica), Krátky (Kráľová), Barila (Vrakuňa), 2 – Štepanovský, Procházka,
Tesák (NMŠK A), Katrenčík, Filip (Vajnory), Roller, Kadnár, Petrovský (Ivanka), Mazúr, Ševčík (Sološnica), Šipoš (Vrakuňa),
Cedulová (Sv. Jur), Váňa (FKP B), Peško, Oravec (Šenkvice), M. Tóthová (Modra), Krochmaľ, Peško (Senec), Režný, Pastucha
(Rača), Kulacs, Zeman, Fusek (I. Petržalka), Horváth, Danis (Malinovo), Novotník, Válent (Šamorín), Ivak, Heger, Váňa (FKP
A), Franko (D. Lužná), Hubay (Rusovce), Kubica (Blatné), 1 – Halámek (Žolík), Gulej, Herceg, Demjén, Šiška, Baláž, Tánczos
(NMŠK A), J. Kemeník, D. Páll (Vajnory), Held, Svoboda (Ivanka), Černý (Rusovce), Sopko, Mičencová, Urbaník (Vrakuňa),
Jurášek, Ivak, Škereň, Briestenský (FKP B), Somorovský, Bariny (Šenkvice), Sabo, Benovičová, Baranyai (Sv. Jur), Čepel,
Tomášov, Terneny (Kráľová), Bučan, Košalko, Izsák, Tondra, Szalai, Paldan (Senec), Konečný, Hegde, Brenčič, Jurášek,
Adam, Jančok (FKP A), Hason, Halač (NMŠK B), Vyskočil, Potočný (Modra), Vojčík, Pastva, Jánošík, Labaj, Ďurica, Morávek,
Hollý (Z. Bystrica), Minarovič (D. Lužná), Almáši, Buzaši, Steiner, Fabšo, Pázmány, Obernauer, Ištvánffy, Rojnik (Rača), Heteš,
Horňák, Titka, Koller (I. Petržalka), Szeif, Jenčuš, Hudec, Gyurkovics, Jurička (Šamorín), Marko, Boháčik (Malinovo), Milošovič
(Blatné), Škvarka, Becker, Baranová (Čunovo), Nipča (Lamač).
Starší žiaci /U15/ :
1. semifinále: SFC Kalinkovo – FKP Dúbravka Bratislava 5:2 (3:0), M. Plavník a J. Plavník po 2, Hrdličková – Drgoň
2. 2.
semifinále: ŠK Žolík Malacky – ŠK Šenkvice 5:5 (4:4) – na pok. kopy 3:1, Bača 2, Kuma, Ďurica, Komínek – Hájnik a Šoka
po 2, Korič.
O 3. miesto: FKP Dúbravka Bratislava – ŠK Šenkvice 2:4 (2:2), Sobota, Kovacs – Hájnik 3, Tokár.
Finále: SFC Kalinkovo – ŠK Žolík Malacky 4:2 (1:1), Szeibeczeder 2, M. Plavník, Bognár – Kuma, Repaský.
Najlepší brankár: Peter Kurilec (FKP Dúbravka Bratislava)
Najlepší hráč: Patrik Ďurica (ŠK Žolík Malacky)

Najlepší strelec: Marcel Plavník (SFC Kalinkovo) – 26 gólov.
Stretnutia rozhodovali s prehľadom pred 150 divákmi Dušan Štofík, Boris Parilák a František Kašper.
Celkové poradie strelcov: 26 – M. Plavnik (Kalinkovo), 23 – Ďurica (Žolík), 20 – Kovacs (FKP A), 17 – Hájnik (Šenkvice),
Repaský (Žolík), 15 – Szeibeczeder (Kalinkovo), 12 – Herzán (Vrakuňa), Šoka (Šenkvice), 10 – Rigo (Vrakuňa), Tokár
(Šenkvice), 9 – Krč, Domian (D. Lužná), Mesároš (Vrakuňa), Drgoň (FKP A), 8 – Bognár (Kalinkovo), 7 – Blanarovič (Kalinkovo),
Csiba (I. Petržalka), K. Bertók (Vrakuňa), Kuma (Žolík), 6 – Hlpka (I. Petržalka), Rybár, Hataš (Jarovce), Pokorný (FKP B),
Michalovič (Žolík), Mozola, Bernhauer, Hudec (FKP A), Králik (Rusovce), L. Štefkovič (Ivanka), S. Paláček (Most), 5 – Ivák,
Kovács (FKP B), Košík (I. Petržalka), Krajniak, Obetko (Rusovce), Farkaš (Most), Kéry (Lamač), Bača (Žolík),4 – Fecske, S.
Šimeček (D. N. Ves), Konečný (N. Dedinka), Poláček, Molnár (Šenkvice), Hrdličková, J. Plavník (Kalinkovo), Luchan, Darovec
(Rača), Sojka (FKP A), 3 – Vittek (Kalinkovo), Hudec, Zaťovič (FKP B), Mečár (N. Dedinka), Gajdoš (I. Petržalka), Tomas
(Jarovce), V. Šimeček (D. N. Ves), Baganec (Rača), Turza (FKP A), Chudada, Petrovský (Ivanka), Paracka (Vrakuňa), Paulovič,
Klčo (Most), Korič (Šenkvice), 2 – Hanzel, Kajoš, Kakaš (N. Dedinka), Duducz, Füle (Kalinkovo), Horváth, Vlčák, Bakič (Rača),
Polakovič (Šenkvice), Caban (Jarovce), Murgáč, Žilák, Hoevenaars (Rusovce), Daniel, Sirkovský, Beňo, Quevedo (Vrakuňa),
Redenkovič, Molnár, Volek, M. Štefkovič (Ivanka), Reffek (D. Lužná), Rábek, Rizvani(Žolík), Chiriac (Lamač), Zaťovič (FKP A), 1
– Schmuck, Šrenkel, Hronský, Taufer, Fajkus, Drozd, Gaál, Štibrány (Rača), Purdek, Škrinár, Uhler (Jarovce), Szabo, Vadovič
(N. Dedinka), Juranová (Šenkvice), Tóth, Lichner (Kalinkovo), Saakjan, Peťko, Bernhauer (FKP B), Hlásnik, Fekete (I.
Petržalka), Birvoň, Hoffer, Rajzík (D. N. Ves), Špitalský, Kurilec, Peťko, Sobota (FKP A), Drličiak, L. Bertók (Vrakuňa),
Šimovčík, Šafárik (Lamač), Nagy, Boušek (Ivanka), Masarik, Janáček, Štvrtecký, Turkovič, Ryšavý, Tardík (D. Lužná), Horváth,
Facuna (Most), Novák, Sagan, Frič, Varmuža (Rusovce), Redenkovič, Šegeda, Šesták, Komínek (Žolík).

 

 

Počasie

Počasie Bratislava - Svieti.com