Posledná aktualizácia

  • 18 september, 2019

počítadlo návštev

  • 3640740prečítania:
  • 2559Prečítania dnes:
  • 844prečítania včera:
  • 8747prečítania posledný týždeň:
  • 757439návštevníkov:
  • 268návštevníkov dnes:
  • 355návštevníkov včera:
  • 3074návštevníkov posledný týždeň:
  • 440Návštevníkov denne:
  • 9Teraz ONLINE:

Kam za dúbravským športom (19. – 25. september 2019)

FUTBAL DRUHÁ LIGA ŽIEN, skupina A – 5. kolo (sobota – 21. september, 14.00): Dunajská LužnáFK Dúbravka.

TRETIA LIGA BFZ, mladší dorast (U17) – 8. kolo (nedeľa – 22. september, 11.00): ŠK Žolík MalackyFK Dúbravka.

DRUHÁ LIGA BFZ, starší žiaci (U15) – 6. kolo (sobota – 21. september, 10.00): FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín.

DRUHÁ LIGA BFZ, mladší žiaci (U13) – 6. kolo (sobota – 21. september, 12.00): FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín.

STARŠÍ ŽIACI (U15), OblFZ Bratislava – mesto, skupina B, 5. kolo (sobota – 21. september, 10.30): FK Dúbravka – FC Ružinov. 12. kolo (streda – 25. september, 16.00): FK Dúbravka – MŠK Senec.

.

MLADŠÍ ŽIACI (U13), OblFZ Bratislava – mesto, skupina A, 4. kolo (21. september – 15. september, 9.00): FK Dúbravka A – FK Mariathal.. 13. kolo (streda – 25. september, 16.00): MŠK Iskra PetržalkaFK Dúbravka A.

Skupina B – 4. kolo (nedeľa – 22. september, 12.00): FK Dúbravka B – TJ Čunovo.

PRÍPRAVKA (U11) A/1, skupina A – 3. kolo (21. September, 9.00): ŠK Vrakuňa – FKP Dúbravka. (Nedeľa – 22. september, 9.00):MŠK Iskra Petržalka – FK Dúbravka.

PRÍPRAVKA (U10) B/1 – 3. kolo 21. september, 10.15): ŠK Vrakuňa – FKP Dúbravka. (Nedeľa – 22. september, 9.00):MŠK Iskra Petržalka – FK Dúbravka.

PRÍPRAVKA (U9) C/1 – 3. kolo 21. september, 11.30): ŠK Vrakuňa – FKP Dúbravka. (Nedeľa – 22. september, 10.30):MŠK Iskra Petržalka – FK Dúbravka.

HOKEJ

1. LIGA JUNIOROV (U20), základná skupina, 5. kolo (sobota – 21. september, 14.00): HK Gladiators Trnava – HOBA Bratislava. 6. kolo (nedeľa – 22. september, 10.30): ŠHK Piešťany – HOBA Bratislava.

1. LIGA DORASTU, K-Classic (U18), základná skupina, 1. kolo (sobota – 21. september, 13.30): HOBA Bratislava – HK Havrani Piešťany.

LIGA KADETOV, regionálna skupina západ (9. ŠHT, U15) – 3. kolo (sobota – 21. september, 13.15): HK Bratislava – HOBA Bratislava. 4. kolo (nedeľa – 22. september, 10.30): HOBA Bratislava – HK Havrani Piešťany.

1. LIGA, STARŠÍ ŽIACI (8. ŠHT, U14), Región západ, základná skupina –

2. kolo (sobota – 21. september, 9.00): Slovan BratislavaHOBA Bratislava.

1. LIGA, STARŠÍ ŽIACI (7. ŠHT, U13), Región západ, základná skupina –

2. kolo (sobota – 21. september, 11.15): Slovan BratislavaHOBA Bratislava.

1. LIGA, MLADŠÍ ŽIACI (6. ŠHT, U12) , Región západ, základná skupina – 2. kolo (sobota – 21. september, 8.30): HOBA Bratislava – HC Petržalka.

1. LIGA, MLADŠÍ ŽIACI (5. ŠHT, U11) , Región západ, základná skupina – 2. kolo (sobota – 21. september, 8.30): HOBA Bratislava – HC Petržalka.

BEDMINTON

2. LIGA, skupina Západ – 3. kolo (nedeľa – 22. september, Fénix Bratislava):

9.00 BKR Rodon Klenovec – Dúbravský bedmintonový klub (DBK).

Počasie

Počasie Bratislava - Svieti.com