Posledná aktualizácia

  • 23 februára, 2018

počítadlo návštev

  • 2669432prečítania:
  • 1583Prečítania dnes:
  • 3044prečítania včera:
  • 24514prečítania posledný týždeň:
  • 498453návštevníkov:
  • 255návštevníkov dnes:
  • 450návštevníkov včera:
  • 3666návštevníkov posledný týždeň:
  • 480Návštevníkov denne:
  • 12Teraz ONLINE:

Výsledky 5. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2017/2018 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2003 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) pokračovala zápasmi 5. kola v kategórii ml. a st. žiakov.

Výsledky 5. kola – mladší žiaci (telocvična SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava – Rača):  

A-skupina – 5. kolo: Čunovo – Šamorín 1:12, Baranová – Seregi 4, Csánó 3, Orosz a Hreščák po 2, Bugár. Blatné – Rača 2:1, Kubica, Fukas – Rojnik. Malinovo – I.  Petržalka 2:1, Palaj 2 – Jehlár.  

 1. PFA ŠTK Šamorín   5          5          0          0            33:10   15

 2. FK Blatné                5          3          1          1            18:14   10

 3. FK Rača                  5          3          0          2             17:12     9

 4. TJ Malinovo           5          2          0          3             15:15     6 

 5. Iskra Petržalka       5          1          1          3             11:15     4

 6. TJ Čunovo              5          0          0          5               3:31    0

Poradie strelcov: 10 – Seregi (Šamorín), 6 – Orosz (Šamorín), Palaj (Malinovo), 5 – Varga, Struhárik (Blatné), Hreščák (Šamorín), 4 –Mikuš (Rača), Kulacs (Malinovo), Fukas (Blatné), 3 – Knap (Rača), Csánó (Šamorín), 2 – Mikuš, Režný (Rača), Kulacs, Kováčik, Jehlár (I. Petržalka), Korytiak (Blatné), Horváth (Malinovo), Novotník, Válent, Bugár (Šamorín), 1 – Almáši, Buzaši, Steiner, Fabšo, Pázmány, Obernauer, Ištvánffy, Rojnik (Rača), Zeman, Heteš, Fusek, Kováčik, Horňák (I. Petržalka), Szeif, Jenčuš, Hudec (Šamorín), Marko, Baka, Boháčik (Malinovo), Kubica, Milošovič (Blatné), Škvarka, Becker, Baranová (Čunovo).

B-skupina – 5. kolo: D. Lužná – Modra 0:15, E. Tóthová 5, Tabaček 3, Dobai a Tichý po 2, Urbanovský, Pachinger, Potočný. Záh. Bystrica – MŠK Senec 3:3, Bartošová, Druzhkov, Lenčeš – Peško, Badinský, Paldan. NMŠK 1922 B – FKP Dúbravka A 3:1, Farkaš 2, Krošlák – Adam.  

 1. FC Slovan Modra    5          4          0          1          34:8     12

 2. Záh. Bystrica            5          3          1          1          33:17   10

 3. MŠK Senec              5          3          1          1          21:12   10

 4. NMŠK 1922 B           5          2          0          3          11:26     6

 5. FKP Dúbravka A      5          2          0          3          13:14     6

 6. Dunajská Lužná       5           0         0          5           4:39      0

Poradie strelcov: 12 – E. Tóthová (Modra), 9 – Druzhkov (Z. Bystrica), 8 – Tichý (Modra), 7 – Ďurica (Z. Bystrica), 6 – Penziviater (Senec),5 – Piaček (Z. Bystrica), 4 – Škereň (FKP A), Tabaček (Modra), 3 – Plátek (D. Lužná), Žákovič, Badinský (Senec), Pachinger, Urbanovský(Modra), Lenčeš (Z. Bystrica), Krošlák, Farkaš (NMŠK B), 2 – Broš, Prokop, Bartošová (Z. Bystrica), Krupec (NMŠK B), Dobai (Modra), Krochmaľ, Peško (Senec), 1 – Košalko, Izsák, Tondra, Szalai, Paldan (Senec), Ivak, Heger, Konečný, Hegde, Brenčič, Oravec, Váňa, Jurášek, Adam (FKP A), Hason, Lauermann, Halač (NMŠK B), Vyskočil, Potočný (Modra), Vojčík, Pastva, Jánošík (Z. Bystrica), Minarovič (D. Lužná).

C-skupina – 5. kolo: Svätý Jur – Lamač 0:1, Janvars. FKP Dúbravka B – Šenkvice 0:9, L. Polakovič, Š. Polakovič, Oravec a Moravčík po 2, Jurka. Kráľová p/S. – Vrakuňa 1:8, Králik – Čerňanský 4, Drličiak 2, Damborský, Barila.

 1. ŠK Šenkvice           5          5          0          0          36:6     15

 2. ŠK Vrakuňa             5          3          1          1          28:8     10  

 3. FK Lamač                5          2          1          2            6:9       7     

 4. FKP Dúbravka B     5          2          0          3            7:21     6    

 5. ŠK Svätý Jur           5          1          0          4          15:20     3         

  6. Kráľová pri Senci  5          1          0          4            8:36     3  

Poradie strelcov: 12 – Čerňanský (Vrakuňa), 9 – Bilčík (Šenkvice), 8 – Š. Polakovič (Šenkvice), Moravčík (Šenkvice), 5 – Gabura (Sv. Jur), Damborský (Vrakuňa), 4 – Králik (Kráľová), Drličiak (Vrakuňa), 3 – Czinege (Sv. Jur), Črep (Kráľová), Jurka, L. Polakovič (Šenkvice), 2 –Šipoš, Barila (Vrakuňa), Hargaš, Cedulová (Sv. Jur), Polák, Kováč, Janvars  (Lamač), Váňa, Hurban (FKP B), Peško, Oravec (Šenkvice), 1 – Sopko, Mičencová, Urbaník (Vrakuňa), Jurášek, Ivak, Škereň (FKP B), Somorovský  (Šenkvice), Sabo, Tordaji, Benovičová (Sv. Jur), Čepel (Kráľová).

D-skupina – 5. kolo: Ivanka p/D. – Sološnica 16:1, Podmanický a Melioris po 4, Šaulič, Mikuláš a Horváth po 2, Petrovský, Held – Mozol. Rusovce – NMŠK 1922 A 4:4, Krupan 2, Belovič, Kleinert – Tesák, Baláž, Tánczos, Jakabovič. Vajnory – Žolík Malacky 1:12,Janek – Hoffer 3, Novák, Gašpar a Mikulecký po 2, Studený.                 

 1. Ivanka pri Dunaji   5          5         0          0          41:5     15

 2. ŠK Žolík Malacky   5          4          0          1          36:7     12

 3. NMŠK 1922 A         5          2          1          2          23:18     7

 4. FK Vajnory             5          2          0          3          17:30     6 

 5. MFK Rusovce       5          1          1          3          14:25      4

 6. FK v Sološnici       5          0          0          5             9:55    0

Poradie strelcov: 9 – Šaulič (Ivanka), 8 – Hoffer (Žolík), 7 – Mády (NMŠK A), 5 – Svoboda, Mikuláš, Podmanický, Melioris (Ivanka), Frühauf (Sološnica), Jakabovič (NMŠK A), Novák (Žolík), 4 – Šrott (Vajnory), Horváth (Ivanka), Krupan (Rusovce), Mikulecký (Žolík), 3 –Švarc, Zatkovský, Studený  (Žolík), Belovič, Kleinert  (Rusovce), Janek (Vajnory), 2 – Šauša, Gašpar (Žolík), Štepanovský, Kočíšek (NMŠK A), Katrenčík, Tranžíková, Filip (Vajnory), Zobok (Rusovce), Roller, Kadnár, Petrovský (Ivanka), Mazúr (Sološnica), 1 – Schreiner, Šimek, Halámek (Žolík), Herceg, Demjén, Procházka, Šiška, Tesák, Baláž, Tánczos (NMŠK A), J. Kemeník, P. Páll, Uhlár, D. Páll (Vajnory), Held (Ivanka), Černý, Hubay (Rusovce), Velický, Mozol (Sološnica). 

Stretnutie rozhodovali Andrej Vanek a Marek Uram.

Celkové poradie strelcov: 12 – E. Tóthová (Modra), Čerňanský (Vrakuňa), 10 – Seregi (Šamorín), 9 – Šaulič (Ivanka), Bilčík (Šenkvice), Druzhkov (Z. Bystrica), 8 – Hoffer (Žolík), Š. Polakovič, Moravčík (Šenkvice), Tichý (Modra), 7 – Mády (NMŠK A), Ďurica (Z. Bystrica), 6 –Penziviater (Senec), Orosz (Šamorín), Palaj (Malinovo), 5 – Svoboda, Mikuláš, Podmanický, Melioris (Ivanka), Frühauf (Sološnica), Jakabovič (NMŠK A), Novák (Žolík), Gabura (Sv. Jur), Damborský (Vrakuňa), Piaček (Z. Bystrica), Varga, Struhárik (Blatné), Hreščák (Šamorín), 4 – Šrott (Vajnory), Horváth (Ivanka), Krupan (Rusovce), Mikulecký (Žolík), Králik (Kráľová), Drličiak (Vrakuňa), Škereň (FKP A), Tabaček (Modra), Mikuš (Rača), Kulacs (Malinovo), Fukas (Blatné), 3 – Švarc, Zatkovský, Studený  (Žolík), Belovič, Kleinert  (Rusovce), Janek (Vajnory), Czinege (Sv. Jur), Črep (Kráľová), Jurka, L. Polakovič (Šenkvice), Plátek (D. Lužná), Žákovič, Badinský (Senec), Pachinger, Urbanovský (Modra), Lenčeš (Z. Bystrica), Krošlák, Farkaš (NMŠK B), Knap (Rača), Csánó (Šamorín), 2 – Šauša, Gašpar (Žolík), Štepanovský, Kočíšek (NMŠK A), Katrenčík, Tranžíková, Filip (Vajnory), Zobok (Rusovce), Roller, Kadnár, Petrovský (Ivanka), Mazúr (Sološnica), Šipoš, Barila (Vrakuňa), Hargaš, Cedulová (Sv. Jur), Polák, Kováč, Janvars  (Lamač), Váňa, Hurban (FKP B),Peško, Oravec (Šenkvice), Broš, Prokop, Bartošová (Z. Bystrica), Krupec (NMŠK B), Dobai (Modra), Krochmaľ, Peško (Senec), Mikuš, Režný (Rača), Kulacs, Kováčik, Jehlár (I. Petržalka), Korytiak (Blatné), Horváth (Malinovo), Novotník, Válent, Bugár (Šamorín), 1 –Schreiner, Šimek, Halámek (Žolík), Herceg, Demjén, Procházka, Šiška, Tesák, Baláž, Tánczos (NMŠK A), J. Kemeník, P. Páll, Uhlár, D. Páll (Vajnory), Held (Ivanka), Černý, Hubay (Rusovce), Velický, Mozol (Sološnica), Sopko, Mičencová, Urbaník (Vrakuňa), Jurášek, Ivak, Škereň (FKP B), Somorovský  (Šenkvice), Sabo, Tordaji, Benovičová (Sv. Jur), Čepel (Kráľová), Košalko, Izsák, Tondra, Szalai, Paldan (Senec), Ivak, Heger, Konečný, Hegde, Brenčič, Oravec, Váňa, Jurášek, Adam (FKP A), Hason, Lauermann, Halač (NMŠK B), Vyskočil, Potočný (Modra), Vojčík, Pastva, Jánošík (Z. Bystrica), Minarovič (D. Lužná), Almáši, Buzaši, Steiner, Fabšo, Pázmány, Obernauer, Ištvánffy, Rojnik (Rača), Zeman, Heteš, Fusek, Kováčik, Horňák (I. Petržalka), Szeif, Jenčuš, Hudec (Šamorín), Marko, Baka, Boháčik (Malinovo), Kubica, Milošovič (Blatné), Škvarka, Becker, Baranová (Čunovo).  

Program 6. kola – 27. 1. 2018 – sobota: 8.30 Čunovo – Kráľová p/S., 9.15 I. Petržalka – Sv. Jur, 10.00 Malinovo – FKP Dúbravka B, 10.45 Rača – Lamač, 11.30 semifinále: Blatné – Šenkvice, 12.15 semifinále: Z. Bystrica – Ivanka p/Dun., 13.00 NMŠK 1922 B – Vajnory, 13.45 FKP Dúbravka A – Rusovce, 14.30 D. Lužná – Sološnica, 15.15 MŠK Senec – NMŠK 1922 A, 16.00 semifinále: PFA Šamorín – Vrakuňa, 16.45 semifinále: Modra – Žolík Malacky.  

Výsledky 5. kola – starší žiaci (hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina, Bratislava/:

A-skupina – 5. kolo: I. Petržalka – Rača 3:3, Csiba 2, Gajdoš – Vlčák, Drozd, Gaál. Šenkvice – Jarovce 5:1, Hájnik 3, Korič, Šoka – Rybár.Kalinkovo –  Nová Dedinka 2:0, Tóth, M. Plavnik. FKP Dúbravka B – Devínska Nová Ves 1:1, Peťko – S. Šimeček.

 1. Kalinkovo    5          5          0          0          44:13   15

 2. Šenkvice     5          4          0          1          31:11   12 

 3. I. Petržalka  5          3          1          1          19:24   10

 4. FKP B          5          2          1          2           22:20     7

 5. D. N. Ves     5          2          1          2           13:22     7                    

 6. Rača            5          1          1          3           15:21     4

 7. N. Dedinka  5          1          0          4           11:27     3

 8. Jarovce      5          0          0          5            12:29     0   

Poradie strelcov: 15 – M. Plavnik (Kalinkovo), 12 – Hájnik (Šenkvice), 7 – Bognár (Kalinkovo), Šoka (Šenkvice), 6 – Hlpka, Csiba (I. Petržalka), Blanarovič (Kalinkovo), Rybár  (Jarovce), 5 – Ivák, Pokorný (FKP B), 4 – Fecske (D. N. Ves), Kovács (FKP B), Konečný (N. Dedinka), Poláček, Tokár (Šenkvice), 3 – Hrdličková, Lichner, Vittek (Kalinkovo), Hudec, Zaťovič (FKP B), Mečár (N. Dedinka), Košík, Gajdoš (I. Petržalka), S. Šimeček (D. N. Ves), 2 – Hanzel, V. Šimeček (D. N. Ves), Kajoš (N. Dedinka), J. Plavník, Duducz (Kalinkovo), Tomas, Hataš (Jarovce), Horváth, Luchan, Vlčák (Rača), Korič (Šenkvice), 1 – Schmuck, Šrenkel, Hronský, Darovec, Taufer, Baganec, Fajkus, Drozd, Gaál (Rača), Purdek, Škrinár (Jarovce), Szabo, Vadovič (N. Dedinka), Juranová, Molnár (Šenkvice), Tóth, Füle (Kalinkovo), Saakjan, Peťko (FKP B), Hlásnik (I. Petržalka), Birvoň, Hoffer (D. N. Ves).    

B-skupina – 5. kolo: Žolík Malacky – Most p/B. 11:2, Repaský 6, Bača 3, Ďurica 2 – Farkaš, Kuma (vl.). Dunajská Lužná – FKP Dúbravka A 1:8, Domian – Kovács a Mozola po 2, Sojka, Špitalský, Drgon, Hudec. Ivanka p/D. – Vrakuňa 3:8, L. Štefkovič 2, Volek – Herzán a Rigo po 2, Beňo, Mesároš, Paracka, K. Bertók. Rusovce – Lamač 6:2, Krajniak 3, Novák, Obetko, Králik – Kéry 2.                                     

 1. Žolík         5          5          0          0          48:11   15

 2. FKP A       5          4          0          1          35:10   12

 3. Vrakuňa   5          3          0          2           35:27    9         

 4. D. Lužná   5          3          0          2           23:17    9

 5. Rusovce   5          2          1          2           20:16   7

 6. Ivanka       5          2          1          2           14:19   7

 7. Lamač        5          0          0          5            5:39    0  

 8. Most p/B.   5          0          0          5           13:54   0

Poradie strelcov: 14 – Repaský (Žolík), 13 –  Kovács (FKP A), 12 – Ďurica (Žolík), 9 – Krč (D. Lužná), 8 – Rigo (Vrakuňa), 7 – Domian (D. Lužná), K. Bertók (Vrakuňa), 6 – Michalovič (Žolík), Mozola (FKP A), Herzán (Vrakuňa), Králik (Rusovce), 5 – Kuma (Žolík), Krajniak (Rusovce), Bernhauer (FKP A), Farkaš (Most), Mesároš (Vrakuňa), 3 – Turza, Sojka (FKP A), Chudada, L. Štefkovič (Ivanka), Bača (Žolík),Paracka (Vrakuňa), Kéry (Lamač), 2 – Murgáč, Obetko (Rusovce), Drgon, Hudec (FKP A), Daniel (Vrakuňa), Poláček, Paulovič (Most),Redenkovič, Molnár, Volek (Ivanka), Reffek (D. Lužná), Rábek (Žolík), 1 – Špitalský (FKP A), Beňo, Drličiak, Quevedo, Sirkovský (Vrakuňa), Šimovčík, Šafárik (Lamač), M. Štefkovič, Nagy, Petrovský, Boušek (Ivanka), Masarik, Janáček, Štvrtecký, Turkovič, Ryšavý (D. Lužná), Horváth, Klčo, Facuna (Most), Novák, Žilák, Sagan, Frič, Hoevenaars (Rusovce), Šegeda, Rizvani (Žolík).

Stretnutia rozhodovali Filip Malárik a Miroslav Ťažký.   

Program 6. kola – 28. 1. 2018 – nedeľa: 9.00 Vrakuňa – Dunajská Lužná, 10.00 FKP Dúbravka A – Rusovce, 11.00 Most p/B. – Lamač, 12.00 Žolík Malacky – Ivanka p/D., 13.00 Jarovce – Nová Dedinka, 14.00 Rača – Kalinkovo, 15.00 Devínska Nová Ves – I. Petržalka, 16.00 Šenkvice – FKP Dúbravka B.