Posledná aktualizácia

  • 24 máj, 2018

počítadlo návštev

  • 2916111prečítania:
  • 2043Prečítania dnes:
  • 2282prečítania včera:
  • 16524prečítania posledný týždeň:
  • 543068návštevníkov:
  • 586návštevníkov dnes:
  • 606návštevníkov včera:
  • 3980návštevníkov posledný týždeň:
  • 487Návštevníkov denne:
  • 12Teraz ONLINE:

Výsledky 6. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2017/2018 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2003 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi 6. kola v kategórii ml. a st. žiakov.

Mladší žiaci (telocvična SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava – Rača)

Výsledky 6. kola: TJ Čunovo – MŠK Kráľová p/S. 0:5, Krátky 3, Črep, Tomášov.  Iskra Petržalka – ŠK Sv. Jur 3:1, Titka, Kováčik, Jehlár – Baranyai. TJ Malinovo – FKP Dúbravka „B“ 7:1, Palaj 3, Baka a Danis po 2 – Hurban. FK Rača – FK Lamač 2:0, Mikuš 2. Semifinále: FK Blatné – ŠK Šenkvice 2:0, Varga 2. Semifinále: MFK Záh. Bystrica – Slovan Ivanka p/D. 2:1, Lenčeš, Druzhkov – Svoboda. NMŠK 1922 „B“ – FK Vajnory 2:7, Farkaš, Lauermann – Uhlár 3, Kuchta 2, Šrott, Tranžíková. FKP Dúbravka „A“ – MFK Rusovce 6:2, Škereň 2, Jančok, Ivak, Heger, Váňa – Zobok 2. OŠK Dun. Lužná – FK Sološnica 3:0 kont. MŠK Senec – NMŠK 1922 „A“ 0:2, Kočíšek, Procházka. Semifinále: PFA ŠTK Šamorín – ŠK Vrakuňa 0:1, Čerňanský. Semifinále: FC Slovan Modra – ŠK Žolík Malacky 4:6, E. Tóthová 2, M. Tóthová, Tichý – Schreiner a Mikulecký po 2, Šauša, Gašpar.

Stretnutia rozhodovali Andrej Vanek a Martin Straka.    

Poradie strelcov: 14 – E. Tóthová (Modra), 13 – Čerňanský (Vrakuňa), 10 – Seregi (Šamorín), Druzhkov (Z. Bystrica), 9 – Šaulič (Ivanka), Bilčík (Šenkvice), Tichý (Modra), Palaj (Malinovo), 8 – Hoffer (Žolík), Š. Polakovič, Moravčík (Šenkvice), 7 – Mády (NMŠK A), Ďurica (Z. Bystrica), Varga (Blatné), 6 – Penziviater (Senec), Orosz (Šamorín), Mikulecký (Žolík), Škereň (FKP A), Mikuš (Rača), 5 – Svoboda, Mikuláš, Podmanický, Melioris (Ivanka), Frühauf (Sološnica), Jakabovič (NMŠK A), Novák (Žolík), Gabura (Sv. Jur), Damborský (Vrakuňa), Piaček (Z. Bystrica), Struhárik (Blatné),  Hreščák (Šamorín), Šrott (Vajnory), 4 – Horváth (Ivanka), Krupan, Zobok (Rusovce), Králik, Črep (Kráľová), Drličiak (Vrakuňa), Tabaček (Modra), Kulacs (Malinovo), Fukas (Blatné), Lenčeš (Z. Bystrica), Farkaš (NMŠK B), Uhlár (Vajnory), Kováčik (I. Petržalka), 3 – Švarc, Zatkovský, Studený, Šauša, Gašpar, Schreiner (Žolík), Belovič, Kleinert  (Rusovce), Janek, Tranžíková (Vajnory), Czinege (Sv. Jur), Jurka, L. Polakovič (Šenkvice), Plátek (D. Lužná), Žákovič, Badinský (Senec), Pachinger, Urbanovský  (Modra), Krošlák (NMŠK B), Knap (Rača), Csánó (Šamorín), Kočíšek (NMŠK A), Krátky (Kráľová), Jehlár (I. Petržalka), Baka (Malinovo), Hurban (FKP B), 2 – Štepanovský, Procházka (NMŠK A), Katrenčík, Filip, Kuchta (Vajnory), Roller, Kadnár, Petrovský (Ivanka), Mazúr (Sološnica), Šipoš, Barila (Vrakuňa), Hargaš, Cedulová (Sv. Jur), Polák, Kováč, Janvars (Lamač), Váňa (FKP B), Peško, Oravec (Šenkvice), Broš, Prokop, Bartošová (Z. Bystrica), Krupec, Lauermann (NMŠK B), Dobai (Modra), Krochmaľ, Peško (Senec),Mikuš, Režný (Rača), Kulacs (I. Petržalka), Korytiak (Blatné), Horváth, Danis (Malinovo), Novotník, Válent, Bugár (Šamorín), Ivak, Heger, Váňa (FKP A),  1 – Šimek, Halámek (Žolík), Herceg, Demjén, Šiška, Tesák, Baláž, Tánczos (NMŠK A), J. Kemeník, P. Páll, D. Páll (Vajnory), Held, Svoboda (Ivanka), Černý, Hubay (Rusovce), Velický, Mozol (Sološnica), Sopko, Mičencová, Urbaník (Vrakuňa), Jurášek, Ivak, Škereň (FKP B), Somorovský (Šenkvice), Sabo, Tordaji, Benovičová, Baranyai (Sv. Jur), Čepel, Tomášov (Kráľová), Košalko, Izsák, Tondra, Szalai, Paldan (Senec), Konečný, Hegde, Brenčič, Oravec, Jurášek, Adam, Jančok (FKP A), Hason, Halač (NMŠK B), M. Tóthová, Vyskočil, Potočný (Modra), Vojčík, Pastva, Jánošík (Z. Bystrica), Minarovič (D. Lužná), Almáši, Buzaši, Steiner, Fabšo, Pázmány, Obernauer, Ištvánffy, Rojnik (Rača), Zeman, Heteš, Fusek, Horňák, Titka (I. Petržalka), Szeif, Jenčuš, Hudec (Šamorín), Marko, Boháčik (Malinovo), Kubica, Milošovič (Blatné), Škvarka, Becker, Baranová (Čunovo).  

Program posledného 7. kola – 3. 2. 2018 – sobota: 8.30 o 23. miesto: TJ Čunovo – FK Sološnica, 9.15 o 21. miesto:  MŠK Kráľová p/S. – Dun. Lužná, 10.00 o 19. miesto: ŠK Sv. Jur – MFK Rusovce, 10.45 o 17. miesto: Iskra Petržalka – FKP Dúbravka A, 11.30 o 13. miesto: TJ Malinovo – FK Vajnory, 12.15 o 15. miesto: FKP Dúbravka B – NMŠK 1922 B, 13.00 o 11. miesto: FK Lamač – MŠK Senec, 13.45 o 9. miesto: FK Rača – NMŠK 1922 A, 14.30 o 7. miesto: ŠK Šenkvice – Slovan Ivanka p/D., 15.15 o 5. miesto: PFA Šamorín – FC Modra, 16.00 zápas č. 1:  FK Blatné – MFK Záh. Bystrica, 16.45 zápas č. 2: ŠK Vrakuňa – ŠK Žolík Malacky. 

Starší žiaci – (hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina Bratislava/

Výsledky:A“ skupina – 6. kolo: TJ Jarovce – ŠK Nová Dedinka 4:2, Hataš 3, Tomas – Kakaš 2. FK Rača – SFC Kalinkovo 0:5, M. Plavnik 2, Füle, Blanarovič, Szeibeczeder. Lok. Devínska Nová Ves – Iskra Petržalka 2:1, V. Šimeček, S. Šimeček – Fekete. ŠK Šenkvice – FKP Dúbravka „B“ 5:2, Polakovič a Tokár po 2, Šoka – Pokorný, Kovács.                                                    

1. Kalinkovo    6          6          0          0          49:13   18

2. Šenkvice     6          5          0          1          36:13   15

3. I. Petržalka  6          3          1          2          20:26   10

4. D. N. Ves     6          3          1          2          15:23   10                     

5. FKP B         6          2          1          3          24:25   7

6. Rača           6          1          1          4          15:26   4

7. Jarovce       6          1          0          5          16:31   3 

8. N. Dedinka  6          1          0          5          13:31   3

Poradie strelcov po 6. kole: 17 – M. Plavnik (Kalinkovo), 12 – Hájnik (Šenkvice), 8 – Šoka (Šenkvice), 7 – Bognár, Blanarovič (Kalinkovo), 6 – Hlpka, Csiba (I. Petržalka), Rybár  (Jarovce), Tokár (Šenkvice), Pokorný (FKP B), 5 – Ivák, Kovács (FKP B), Hataš (Jarovce), 4 – Fecske, S. Šimeček (D. N. Ves), Konečný (N. Dedinka), Poláček (Šenkvice), 3 – Hrdličková, Lichner, Vittek (Kalinkovo), Hudec, Zaťovič (FKP B), Mečár (N. Dedinka), Košík, Gajdoš (I. Petržalka), Tomas (Jarovce), V. Šimeček (D. N. Ves), 2 – Hanzel, Kajoš, Kakaš (N. Dedinka), J. Plavník, Duducz, Füle (Kalinkovo), Horváth, Luchan, Vlčák (Rača), Korič, Polakovič (Šenkvice), 1 – Schmuck, Šrenkel, Hronský, Darovec, Taufer, Baganec, Fajkus, Drozd, Gaál (Rača), Purdek, Škrinár (Jarovce), Szabo, Vadovič (N. Dedinka), Juranová, Molnár (Šenkvice), Tóth, Szeibeczeder (Kalinkovo), Saakjan, Peťko (FKP B), Hlásnik, Fekete (I. Petržalka), Birvoň, Hoffer (D. N. Ves).   

Výsledky: „B“ skupina – 6. kolo: ŠK Vrakuňa – OFK Dunajská Lužná 14:1, Herzán 5, Mesároš 4, Rigo 2, L. Bertók, Sirkovský – Tardík. FKP Dúbravka „A“ – MFK Rusovce 2:1, Hudec, Varmuža (vl.) – Obetko. Slovan Most p/B. – FK Lamač 0:4, Kéry a Chiriac po 2. ŠK Žolík Malacky – Slovan Ivanka p/D. 5:0, Ďurica 3, Rizvani, Redenkovič.  

1. Žolík Malacky        6          6          0          0          53:11   18

2. FKP Dúbravka A   6          5          0          1          37:11   15

3. Vrakuňa                6          4          0          2          49:28   12       

4. D. Lužná               6          3          0          3          24:31   9

5. Rusovce               6          2          1          3          21:18   7

6. Ivanka p/D.           6          2          1          3          14:24   7

7. Lamač                  6          1          0          5          9:39     3  

8. Most p/B.             6          0          0          6          13:58   0    

Stretnutia rozhodovali Oliver Kravárik a Martin Křiván.   

Poradie strelcov po 6. kole: 15 – Ďurica (Žolík), 14 – Repaský (Žolík), 13 –  Kovács (FKP A), 11 – Herzán (Vrakuňa), 10 – Rigo (Vrakuňa), 9 – Krč (D. Lužná), Mesároš (Vrakuňa), 7 – Domian (D. Lužná), K. Bertók (Vrakuňa), 6 – Michalovič (Žolík), Mozola (FKP A), Králik (Rusovce), 5 –Kuma (Žolík), Krajniak (Rusovce), Bernhauer (FKP A), Farkaš (Most), Kéry (Lamač), 3 – Turza, Sojka, Hudec (FKP A), Chudada, L. Štefkovič (Ivanka), Bača (Žolík), Paracka (Vrakuňa), Obetko (Rusovce), 2 – Murgáč (Rusovce), Drgon (FKP A), Daniel, Sirkovský (Vrakuňa), Poláček, Paulovič (Most), Redenkovič, Molnár, Volek (Ivanka), Reffek (D. Lužná), Rábek, Rizvani (Žolík), Chiriac (Lamač),  1 –Špitalský (FKP A), Beňo, Drličiak, Quevedo, L. Bertók  (Vrakuňa), Šimovčík, Šafárik (Lamač), M. Štefkovič, Nagy, Petrovský, Boušek (Ivanka), Masarik, Janáček, Štvrtecký, Turkovič, Ryšavý, Tardík (D. Lužná), Horváth, Klčo, Facuna (Most), Novák, Žilák, Sagan, Frič, Hoevenaars (Rusovce), Redenkovič, Šegeda (Žolík).     

Program posledného 7. kola – 4. 2. 2018 – nedeľa:  9.00 SFC Kalinkovo – Lok. Devínska Nová Ves, 10.00 MŠK Iskra Petržalka –  ŠK Šenkvice, 11.00 FKP Dúbravka B – TJ Jarovce,12.00 ŠK Nová Dedinka – FK Rača, 13.00 FK Lamač – FKP Dúbravka A, 14.00 MFK Rusovce – ŠK Vrakuňa, 15.00 Slovan Ivanka p/D. – Slovan Most p/B., 16.00 OFK Dunajská Lužná –  ŠK Žolík Malacky.