Posledná aktualizácia

  • 8 december, 2018

počítadlo návštev

  • 3287615prečítania:
  • 771Prečítania dnes:
  • 1615prečítania včera:
  • 21223prečítania posledný týždeň:
  • 632561návštevníkov:
  • 265návštevníkov dnes:
  • 462návštevníkov včera:
  • 3183návštevníkov posledný týždeň:
  • 460Návštevníkov denne:
  • 8Teraz ONLINE:

Výsledky 7. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2017/2018 o Pohár predsedu BSK,
ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch
vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2003 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1.
2005 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi posledného 7. kola v kategórii ml. a st.
žiakov.
Mladší žiaci (po 1 .1. 2005 a mladší) – SOŠ Na Pántoch č. 9, Bratislava – Rača
Výsledky 7. kola /o umiestnenie/ – o 23. miesto: TJ Čunovo – FK Sološnica
0:11, Sojka 3, Mozol, Ševčík, Velický a Frühauf po 2. O 21. miesto: MŠK
Kráľováp/S. – OFK Dun. Lužná 3:2, Králik 2, Terneny – Franko 2. O 19.
miesto: ŠK Sv. Jur – MFK Rusovce 3:3 – na pok. kopy 3:1, Tordaji 2, Hargaš
– Zobok, Krupan, Hubay. O 17. miesto: Iskra Petržalka – FKP Dúbravka „A“
13:3, Neupauer 5, Kováčik 4, Fusek, Jehlár, Zeman, Koller – Oravec 3. O 13.
miesto: TJ Malinovo – FK Vajnory 3:3 – na pok. kopy 3:2, Palaj 2, Kulacs – P.
Páll 2, Kuchta. O 15. miesto: FKP Dúbravka „B“ – NMŠK 1922 „B“ 9:7,Oravec
8, Briestenský – Farkaš, Lauermann a Krošlák po 2, Krupec. O 11. miesto: FK
Lamač – MŠK Senec 6:1, Janvars a Kováč po 2, Polák, Nipča – Bučan. O 9.
miesto: FK Rača – NMŠK 1922 „A“ 5:2, Mikuš 3, Pastucha 2 – Gulej, Tesák.
O 5. miesto: ŠK Šenkvice – Slovan Ivanka p/D. 2:0, Moravčík, Bariny.
O 5. miesto: PFA ŠTK Šamorín – FC Slovan Modra 6:3, Csánó 2, Gyurkovics,
Hreščák, Bugár, Jurička – M. Tóthová, E. Tóthová, Dobai. Zápas č. 1:  FK
Blatné – MFK Záh. Bystrica 3:7, Struhárik 2, Korytiak – Druzhkov 4, Prokop,
Labaj, Ďurica. Zápas č. 2: ŠK Vrakuňa – ŠK Žolík Malacky 2:3, Čerňanský 2 –
Šimek 2, Zatkovský.
Stretnutia rozhodovali Michal Volek a Peter Štepanovský.
Celkové poradie strelcov: 15 – E. Tóthová (Modra), Čerňanský (Vrakuňa), 14 –
Druzhkov (Z. Bystrica), 11 – Palaj (Malinovo), 10 – Seregi (Šamorín), 9 – Šaulič
(Ivanka), Bilčík, Moravčík  (Šenkvice), Tichý (Modra), Mikuš (Rača), 8 – Hoffer
(Žolík), Š. Polakovič (Šenkvice), Kováčik (I. Petržalka), Oravec (FKP B), 7 – Mády
(NMŠK A), Ďurica (Z. Bystrica), Varga, Struhárik (Blatné), Frühauf (Sološnica), 6

–Penziviater (Senec), Orosz, Hreščák (Šamorín), Mikulecký (Žolík), Škereň (FKP
A), Králik (Kráľová), Farkaš (NMŠK B), 5 – Svoboda, Mikuláš, Podmanický,
Melioris (Ivanka), Jakabovič (NMŠK A), Novák (Žolík), Gabura (Sv. Jur),
Damborský (Vrakuňa), Piaček (Z. Bystrica), Csánó (Šamorín), Šrott (Vajnory),
Krupan, Zobok (Rusovce), Neupauer (I. Petržalka), Kulacs (Malinovo), Krošlák
(NMŠK B), 4 – Horváth (Ivanka), Črep (Kráľová), Drličiak (Vrakuňa), Tabaček
(Modra), Fukas (Blatné), Lenčeš (Z. Bystrica), Uhlár (Vajnory), Jehlár (I.
Petržalka), Oravec (FKP A), Lauermann (NMŠK B), Kováč, Janvars
(Lamač), Zatkovský, Šimek  (Žolík), 3 – Švarc, Studený, Šauša, Gašpar,
Schreiner (Žolík), Belovič, Kleinert (Rusovce), Janek, Tranžíková, P. Páll, Kuchta
(Vajnory), Czinege, Tordaji, Hargaš (Sv. Jur), Jurka, L. Polakovič (Šenkvice),
Plátek (D. Lužná), Žákovič, Badinský (Senec), Pachinger, Urbanovský, Dobai
(Modra), Knap (Rača), Kočíšek (NMŠK A), Baka (Malinovo), Hurban (FKP B),
Velický, Mozol, Sojka (Sološnica), Krupec (NMŠK B), Polák (Lamač), Bugár
(Šamorín), Korytiak (Blatné), Prokop (Z. Bystrica), Krátky (Kráľová), 2
– Štepanovský, Procházka, Tesák (NMŠK A), Katrenčík, Filip (Vajnory), Roller,
Kadnár, Petrovský (Ivanka), Mazúr, Ševčík (Sološnica), Šipoš, Barila (Vrakuňa),
Cedulová (Sv. Jur), Váňa (FKP B), Peško, Oravec (Šenkvice), Broš, Bartošová
(Z. Bystrica), M. Tóthová (Modra), Krochmaľ, Peško (Senec), Režný, Pastucha
(Rača), Kulacs, Zeman, Fusek (I. Petržalka), Horváth, Danis (Malinovo),
Novotník, Válent (Šamorín), Ivak, Heger, Váňa (FKP A), Franko (D. Lužná),
Hubay (Rusovce), 1 –Halámek (Žolík), Gulej, Herceg, Demjén, Šiška, Baláž,
Tánczos (NMŠK A), J. Kemeník, D. Páll (Vajnory), Held, Svoboda (Ivanka),
Černý (Rusovce), Sopko, Mičencová, Urbaník (Vrakuňa), Jurášek, Ivak, Škereň,
Briestenský (FKP B), Somorovský, Bariny (Šenkvice), Sabo, Benovičová,
Baranyai (Sv. Jur), Čepel, Tomášov, Terneny (Kráľová), Bučan, Košalko, Izsák,
Tondra, Szalai, Paldan (Senec), Konečný, Hegde, Brenčič, Jurášek, Adam,
Jančok (FKP A), Hason, Halač (NMŠK B), Vyskočil, Potočný (Modra), Vojčík,
Pastva, Jánošík, Labaj, Ďurica (Z. Bystrica), Minarovič (D. Lužná), Almáši,
Buzaši, Steiner, Fabšo, Pázmány, Obernauer, Ištvánffy, Rojnik (Rača), Heteš,
Horňák, Titka, Koller (I. Petržalka), Szeif, Jenčuš, Hudec, Gyurkovics, Jurička
(Šamorín), Marko, Boháčik (Malinovo), Kubica, Milošovič (Blatné), Škvarka,
Becker, Baranová (Čunovo), Nipča (Lamač).

Starší žiaci – (po 1 .1. 2005 a mladší) – hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina,
Bratislava.
Výsledky skupina „A“ – 7. kolo: SFC Kalinkovo – Lok. Devínska Nová Ves
12:1, M. Plavnik 6, Bognár a Szeibeczeder po 3 – Rajzík. MŠK Iskra Petržalka –
ŠK Šenkvice 3:8, Košík 2, Csiba – Tokár a Molnár po 3, Šoka 2. FKP
Dúbravka „B“ – TJ Jarovce 1:4, Bernhauer – Caban 2, Hataš, Uhler. ŠK Nová
Dedinka – FK Rača 0:10, Darovec 3, Baganec, Bakič a Luchan po 2, Štibrány.
1. SFC Kalinkovo          7          7          0          0          61:14   21
2. ŠK Šenkvice              7           6          0          1          44:16   18
3. Lok. D. N. Ves          7           3          1           3          16:35   10
4. Iskra Petržalka        7           3          1           3          23:34   10
5. FKP „B“                       7           2          1          4           25:29   7
6. FK Rača                       7          2          1           4           25:26    7
7. TJ Jarovce                 7          2          0           5           20:32   6
8. ŠK N. Dedinka          7          1          0           6           13:41   3
Poradie strelcov: 23 – M. Plavnik (Kalinkovo), 12 – Hájnik (Šenkvice), 10
– Bognár (Kalinkovo), Šoka (Šenkvice), 9 – Tokár (Šenkvice), 7 -Blanarovič
(Kalinkovo), Csiba (I. Petržalka), 6 – Hlpka (I. Petržalka), Rybár, Hataš (Jarovce),
Pokorný (FKP B), 5 – Ivák, Kovács (FKP B), Košík (I. Petržalka), 4 – Fecske, S.
Šimeček (D. N. Ves), Konečný (N. Dedinka), Poláček, Molnár  (Šenkvice),
Szeibeczeder (Kalinkovo), Luchan, Darovec (Rača), 3 – Hrdličková, Lichner,
Vittek (Kalinkovo), Hudec, Zaťovič (FKP B), Mečár (N. Dedinka), Gajdoš (I.
Petržalka), Tomas (Jarovce), V. Šimeček (D. N. Ves), Baganec (Rača), 2
– Hanzel, Kajoš, Kakaš (N. Dedinka), J. Plavník, Duducz, Füle (Kalinkovo),
Horváth, Vlčák, Bakič (Rača), Korič, Polakovič (Šenkvice), Caban (Jarovce), 1 –
Schmuck, Šrenkel, Hronský, Taufer, Fajkus, Drozd, Gaál, Štibrány (Rača),
Purdek, Škrinár, Uhler (Jarovce), Szabo, Vadovič (N. Dedinka), Juranová
(Šenkvice), Tóth (Kalinkovo), Saakjan, Peťko, Bernhauer (FKP B), Hlásnik,
Fekete (I. Petržalka), Birvoň, Hoffer, Rajzík (D. N. Ves).
Výsledky skupina „B“ – 7. kolo: FK Lamač – FKP Dúbravka „A“ 0:20, Kovács
6, Drgon 5, Hudec 3, Zaťovič 2, Kurilec, Bernhauer, Sojka, Peťko. MFK Rusovce

– ŠK Vrakuňa 5:3, Obetko 2, Žilák, Hoevenaars, Varmuža – Beňo, Quevedo,
Herzán. Slovan vanka p/D. – Slovan Most p/BA 6:7, L. Štefkovič 3, Petrovský
2, M. Štefkovič – S. Paláček 4, Klčo 2, Paulovič. OFK Dunajská Lužná –  ŠK
Žolík Malacky 2:10, Domian 2 – Ďurica 7, Repaský 2, Šesták.
1. Žolík Malacky          7          7          0          0          63:13   21
2. FKP Dúbravka A    7          6           0          1          57:11   18
3. ŠK Vrakuňa              7          4          0          3          52:33   12
4. MFK Rusovce         7          3           1           3          26:21   10
5. OFK D. Lužná          7          3           0           4          26:41   9
6. FK Ivanka p/D.      7          2          1             4          20:31   7
7. FKLamač                   7          1          0             6            9:59    3
8. Most p/BA               7           1          0             6          20:64   3
Poradie strelcov: 22 – Ďurica (Žolík), 19 –  Kovács (FKP A), 16 –
Repaský (Žolík), 12 – Herzán (Vrakuňa), 10 – Rigo (Vrakuňa), 9 – Krč,
Domian (D. Lužná), Mesároš (Vrakuňa), 7 – K. Bertók (Vrakuňa), Drgon (FKP
A), 6 – Michalovič (Žolík), Mozola, Bernhauer, Hudec (FKP A), Králik (Rusovce),
L. Štefkovič (Ivanka), S. Paláček (Most), 5 – Kuma (Žolík), Krajniak, Obetko
(Rusovce), Farkaš (Most), Kéry (Lamač), 4 – Sojka (FKP A), 3 – Turza (FKP A),
Chudada, Petrovský (Ivanka), Bača (Žolík), Paracka (Vrakuňa), Paulovič,
Klčo (Most), 2 –Murgáč, Žilák, Hoevenaars (Rusovce), Daniel, Sirkovský, Beňo,
Quevedo (Vrakuňa), Redenkovič, Molnár, Volek, M. Štefkovič (Ivanka), Reffek
(D. Lužná), Rábek, Rizvani (Žolík), Chiriac (Lamač), Zaťovič (FKP A), 1
– Špitalský, Kurilec, Peťko (FKP A), Drličiak, L. Bertók  (Vrakuňa), Šimovčík,
Šafárik (Lamač), Nagy, Boušek (Ivanka), Masarik, Janáček, Štvrtecký, Turkovič,
Ryšavý, Tardík (D. Lužná), Horváth, Facuna (Most), Novák, Sagan, Frič,
Varmuža (Rusovce), Redenkovič, Šegeda, Šesták (Žolík).
Stretnutia rozhodovali Boris Parilák a Andrej Vanek.
Celkové poradie strelcov: 23 – M. Plavnik (Kalinkovo), 22 – Ďurica (Žolík), 19
–  Kovács (FKP A), 16 – Repaský (Žolík), 12 – Hájnik (Šenkvice), Herzán
(Vrakuňa), 10 – Bognár (Kalinkovo), Šoka (Šenkvice), Rigo (Vrakuňa), 9 – Tokár
(Šenkvice), Krč, Domian (D. Lužná),Mesároš (Vrakuňa), 7 – Blanarovič

(Kalinkovo), Csiba (I. Petržalka), K. Bertók (Vrakuňa), Drgon (FKP A), 6 – Hlpka
(I. Petržalka), Rybár, Hataš (Jarovce), Pokorný (FKP B), Michalovič (Žolík),
Mozola, Bernhauer, Hudec (FKP A), Králik (Rusovce), L. Štefkovič (Ivanka), S.
Paláček (Most), 5 – Ivák, Kovács (FKP B), Košík (I. Petržalka), Kuma (Žolík),
Krajniak, Obetko (Rusovce), Farkaš (Most), Kéry (Lamač), 4 – Fecske, S.
Šimeček (D. N. Ves), Konečný (N. Dedinka), Poláček, Molnár  (Šenkvice),
Szeibeczeder (Kalinkovo), Luchan, Darovec (Rača), Sojka (FKP A), 3
– Hrdličková, Lichner, Vittek (Kalinkovo), Hudec, Zaťovič (FKP B), Mečár (N.
Dedinka), Gajdoš (I. Petržalka), Tomas (Jarovce), V. Šimeček (D. N. Ves),
Baganec (Rača), Turza (FKP A), Chudada, Petrovský
(Ivanka), Bača (Žolík), Paracka (Vrakuňa), Paulovič, Klčo (Most), 2 – Hanzel,
Kajoš, Kakaš (N. Dedinka), J. Plavník, Duducz, Füle (Kalinkovo), Horváth, Vlčák,
Bakič (Rača), Korič, Polakovič (Šenkvice), Caban (Jarovce), Murgáč, Žilák,
Hoevenaars (Rusovce), Daniel, Sirkovský, Beňo, Quevedo (Vrakuňa),
Redenkovič, Molnár, Volek, M. Štefkovič (Ivanka), Reffek (D. Lužná), Rábek,
Rizvani (Žolík), Chiriac (Lamač), Zaťovič (FKP A), 1 -Schmuck, Šrenkel, Hronský,
Taufer, Fajkus, Drozd, Gaál, Štibrány (Rača), Purdek, Škrinár, Uhler (Jarovce),
Szabo, Vadovič (N. Dedinka), Juranová  (Šenkvice), Tóth (Kalinkovo), Saakjan,
Peťko, Bernhauer (FKP B), Hlásnik, Fekete (I. Petržalka), Birvoň, Hoffer, Rajzík
(D. N. Ves), Špitalský, Kurilec, Peťko (FKP A), Drličiak, L. Bertók  (Vrakuňa),
Šimovčík, Šafárik (Lamač), Nagy, Boušek (Ivanka), Masarik, Janáček, Štvrtecký,
Turkovič, Ryšavý, Tardík (D. Lužná), Horváth, Facuna (Most), Novák, Sagan,
Frič, Varmuža (Rusovce), Redenkovič, Šegeda, Šesták (Žolík).
Program finálovej časti ZHL BFZ – 10. 2. 2018 (sobota)
Miesto : Športová hala Domu športu, Junácka 6, Bratislava
Mladší žiaci:
9.00 1. semifinále: MFK Záhorská Bystrica – ŠK Vrakuňa Bratislava
9.50 2. semifinále: ŠK Žolík Malacky – FK Blatné
10.40 o 3. miesto /porazení/
11.30 finále
12.20 vyhodnotenie turnaja mladších žiakov a odovzdávanie cien

Starší žiaci:
12.30 1. semifinále: SFC Kalinkovo – FKP Dúbravka Bratislava
13.20 2. semifinále: ŠK Žolík Malacky – ŠK Šenkvice
14.10 o 3. miesto /porazení/
15.00 finále
15.50 vyhodnotenie turnaja starších žiakov a odovzdávanie cien

Počasie

Počasie Bratislava - Svieti.com